30 marca 2014

Wiosna


Hej !
Jak Wam mija niedziela? 
Mi bardzo szybko leci ten czas bo najpierw pojechałam rano do kościoła, następnie pojechałam do siostry obejrzeć jej nowe mieszkanie przy okazji zajechałam do sklepu i spotkałam moją koleżankę a teraz już w domu siedze i piszę bo wiem że ostatnio zaniedbuję bloga i pisze mało postów :( A to wszystko przez to że nie mam kompletnie czasu aby  wziąć laptopa na kolana i coś napisać bo albo uczę się albo siedzę na uczelni do 20:00 a jak wrócę już do domu to nic mi się nie chce jedynie położyć się spać :D. Postaram się w tym tygodniu pisać więcej i pokazać stylizację z bolerkiem w róże 3d na które czekacie.:) 
Zdjęcie fiołków wykonałam na tygodniu z myślą o wstawieniu ich na bloga :) To chyba znak że zima nie powróci tak jak to było w ubiegłym roku :).
Moja dzisiejsza stylizacja z koszulą w kratkę w której od razu się zakochałam ♥14 marca 2014

This is the sun !

Czujecie już wiosnę?
Jak dobrze już chodzić w skórze i lżejszych butach. W końcu zrzuciło się ciężkie kurtki zimowe i kozaczki.
Dziś po zajęciach wybrałam się do sh  i wypatrzyłam piękny żakiecik/bolerko. Choć wydałam na nie 16zł to i tak nie żałuję. Jest świetne :).  A co Wy o tym sądzicie? Dodam jeszcze zdjęcie dzisiejszej pięknej pogody :DJak minął Wam tydzień?

9 marca 2014

after women

Hej ;)
Jak tam dziewczyny po Naszym święcie?
Co dostałyście od chłopaków, rodziny i ukochanych? :D
Ja pochwale się że dostałam mnóstwo kwiatów od braci i od ukochanego oraz czekoladki. Wieczór z nim minął mi bardzo szybko. Przyszykował dla mnie pyszną kolacje i obejrzeliśmy film :D takie tam...:) 
Moja stylizacja na wieczór:
koronkowe body - primark
żakiecik/ramoneska - vero moda
spódniczka - H&M

prezenty  :)

7 marca 2014

Weekend ! ♥

CZEŚĆ! :)
Jak tam dziewczyny? 
Jest już u Was wiosna? Bo u mnie już wchodzą hiacynty i żonkile w ogrodzie.
Każdy dzień słoneczny aż chce się wskoczyć  w wiosenną skórę i buciki chociaż wiem jakie byłyby tego skutki.. Choroba w łóżku z toną chusteczek higienicznych i bólem gardła :D.
Zaczyna się weekend.
Jak macie plany?
Mi weekend zaczął się bardzo dobrze ponieważ jak wróciłam do domu z zajęć na uczelni to spotkała mnie mała niespodzianka a dokładniej przywędrowała do mnie torebka którą zakupiłam na VINTEDSzablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka